حمل مواد سوختی

حمل مواد سوختی یا ترانزیت سوخت و مواد نفتی پر ریسک‌ترین نوع حمل و نقل بین المللی می‌باشد. به قدری که گروه شرکت‌های حمل و نقل بین المللی تریوه اقدام به تاسیس نمایندگی توانمند در بندر انزلی نموده است. این امر باعث پیشی گرفتن از سایر رقیبان در این امر خطیر گردیده است.

لازم به توضیح است یكی از مواردی كه از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است عرضه مواد سوختی از طریق ناوگان حمل فرآورده‌های نفتی است. حمل مواد سوختی باید حتی‌الامکان توسط وسایل نقلیه مسقف انجام گیرد تا از تابش مستقیم نور خورشید و یا بارش باران در امان باشد.

گروه حمل ونقل بین المللی تریوه از جمله شرکتهای بر جسته و پیشرو در زمینه حمل مشتقات نفتی می باشد. تجارب و تخصص چندین ساله این شرکت در خصوص حمل پروژه ها و فرآورده های سوختی از قبیل گازوئیل، بنزین، گاز، LPG، مازوت، نفتا و غیره. از بنادر، پتروشیمی و پالایشگاه‌های کشور به صورت صادرات و ترانزیت به کشورهای همسایه بالاخص عراق، افغانستان و بالعکس از مبداء کردستان عراق به ایران، افغانستان، پاکستان و کشورهای CIS  سبب شده است، تریوه نامی آشنا و مطمئن نه تنها در داخل کشور بلکه در بین کشورهای همسایه، خلیج فارس و CIS محسوب گردد و یکی از تخصص های شرکت حمل و نقل بین المللی تریوه، محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *